PracaOferty pracy ChojniceZatrudnię do sprzątania na rano z orzeczeniem Chojnice

Kto szuka:

Clar System S.A.

Stanowisko:

Zatrudnię do sprzątania na rano z orzeczeniem Chojnice

Lokalizacja:

Chojnice

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku biurowym.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miejsce pracy : Chojnice, ul. Topole

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakładzie pracy ( w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, szatni, salach, toaletach obiektu )

Wymagania stawiane pracownikowi:

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
-orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
- godz.: pracy 6:00-14:00 lub 7:00-15:00, Pon.-Pt.

Oferujemy :
- praca na cały etat (mile widziane osoby z orzeczeniem umiarkowanym)

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
-świadczenia dla osób z niepełnosprawnością,
-ubezpieczenie grupowe

Zapraszamy do kontaktu tel. 660 752 520 lub napisz SMS o treści :"CHOJNICE"

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Clar System S.A.

branże: Dział techniczny

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...