PracaOferty pracy Braniewo › MŁODSZY PSYCHOLOG DZIAŁU TERAPEUTYCZNEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY PSYCHOLOG DZIAŁU TERAPEUTYCZNEGO

Lokalizacja:

Braniewo

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1113

Obowiązki:

Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności.
Miejsce wykonywania pracy: Areszt Śledczy Elbląg - OZ w Braniewie
Więcej informacji na stronie internetowej:www.sw.gov.pl zakładka Rekrutacja - Oferty pracy - Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie lub strona Aresztu Śledczego w Elblągu
Data rozpoczęcia pracy: III kwartał 2024 r.
Wynagrodzenie ok 5600 zł netto (szczegółowy opis w treści naboru na stronie internetowej www.sw.gov.pl )

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie w ramach jednolitych studiów na kierunku psychologia lub ukończenie studiów I i II stopnia na kierunku psychologia, mile widziane doświadczenie w pracy zawodowej.

Miejsce pracy: 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Zgodnie z art. 39c ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o Służbie Więziennej (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 1683 z późn. zm.) kandydat do służby składa następujące dokumenty:podanie o przyjęcie do służby kierowane do Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Olsztynie ze wskazaniem działu służby, stanowiska, a także jednostki do której kandydat się ubiega oraz podanie swojego ADRESU E-MAIL do kontaktu proszę wpisywać czytelnie, wypełnioną ankietę personalną, która stanowi załącznik nr 1 do rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 sierpnia 2018 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego do Służby Więziennej (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1269) bądź będącą załącznikiem do ogłoszenia.UWAGA: obowiązuje wydruk dwustronny, ankietę proszę wypełniać starannie drukowanymi literami oraz odpowiadać pełnym zdaniem na wszystkie pytania zawarte w ankiecie; jak również nie wypełniać ostatniego oświadczenia kandydata to oświadczenie wypełniane jest w dniu przyjęcia do służby, kserokopie świadectw pracy lub służby (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej);kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie (począwszy od kserokopii świadectwa ukończenia szkoły średniej), kwalifikacje zawodowe i specjalistyczne (oryginały do wglądu podczas rozmowy kwalifikacyjnej); oświadczenie kandydata o zdolności do przystąpienia do testu sprawności fizycznej (załącznik do ogłoszenia); oświadczenie w sprawie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów w Służbie Więziennej (załącznik do ogłoszenia); kserokopię książeczki wojskowej uzupełnionej o stosowne wpisy dotyczące uregulowanego stosunku do służby wojskowej albo inny dokument potwierdzający uregulowany stosunek do służby wojskowej.TERMIN SKŁADANIA WYŻEJ WYMIENIONYCH DOKUMENTÓW I MIEJSCE UZYSKANIA INFORMACJI:Wymagane dokumenty należy w terminie do dnia 4 lipca 2024 r. przesłać za pośrednictwem poczty tradycyjnej bezpośrednio na adres jednostki podległej Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Olsztynie, do której powadzona jest rekrutacja lub na adres Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Olsztynie ul. Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn (liczy się data wpływu).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-18

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia