PracaOferty pracy Olsztyn › MŁODSZY PSYCHOLOG DZIAŁU PENITENCJARNEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY PSYCHOLOG DZIAŁU PENITENCJARNEGO

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0772

Obowiązki:

Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym bezpośrenim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności
Godziny pracy 7:30 - 15:30. Zatrudnenie III kwartał 2024r.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie w ramach jednolitych studiów na kierunku psychologia lub ukończenia studiów I i II stopnia na kierunku psychologia. Obywalelstwo polskie, uregulowany stosunek do służby wojskowej, korzystanie z pełni praw publicznych, która daje rękojmię prawidłowego wykonywania zadań. Kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne, przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dający rękojmę zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Poziom wykształcenia średnie lub średnie branżowe.

Miejsce pracy: Piłsudskiego 3, 10-575 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Informacje na stronie internetowej sw.gov.pl w zakładce (Rekrutacja-oferty pracy). Termin składania wniosków 04.07.2024

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA SPRZEDAWCA* Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA POMOC WARSZTATOWA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-18

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia