eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BytomTechnolog ds. produkcji

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Technolog ds. produkcji

Lokalizacja:

Bytom

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • tworzenie i wdrażanie dokumentacji technicznej w nowo otwartym dziale "stolarni"
  • współpraca z działem handlowym, produkcji i logistyki

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość programu CAD mile widziana
  • umiejętność myślenia przestrzennego
  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
  • sumienność i dokładność
  • kultura osobista
  • uczniowie studenci o kierunku technicznym mile widziani

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży meblowej
  • możliwość rozwoju i premii w zależności od zaangażowania w wykonana pracę
  • komfortową atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Produkcja / Przemysł

Pojawił się pomysł, aby umowa o pracę stanowiła jedyną z dopuszczalnych form zatrudniania cudzoziemców. Jak nietrudno się domyślić, budzi on ożywioną dyskusję i spore kontrowersje. Konfederacja Lewiatan jest jego przeciwniczką ...

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...