PracaOferty pracy Bytom › Księgowa / Księgowy - Główna Księgowa / Główny Księgowy

Kto szuka:

Ecqpack Factory

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy - Główna Księgowa / Główny Księgowy

Lokalizacja:

Bytom

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Główna księgowa odpowiedzialna za prowadzenie oraz nadzór pracy działu księgowego i związane z tym obowiązki, w zakres których wchodzą:
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Sporządzanie oraz wysyłanie deklaracji podatkowych
  • Tworzenie list płatności, przygotowywanie przelewów w systemie bankowym
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • Rozliczanie transakcji WNT, WDT oraz importu
  • Księgowanie dokumentów zakupowych (ok. 100 faktur miesięcznie)
  • Księgowanie bez kadr

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Zdolności analityczne i samodzielność w działaniu
  • Mile widziana znajomość programu Comarch oraz Insert

Firma oferuje:

To oferujemy
  • Wysokie wynagrodzenie oraz premię roczną
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Ecqpack Factory

branże: Księgowość / Audyt