eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BydgoszczTOKARZ (NR 2802)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TOKARZ (NR 2802)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2802

Obowiązki:

- Prace tokarskie w tym na tokarce karuzelowej.
- wykonywanie detali wg rysunków lub zgodnie z dokumentacją

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • czytanie rysunku technicznego

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • - Doświadczenie na podanym stanowisku mile widziane.- Znajomość rysunku technicznego.- Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie.

Miejsce pracy: Solna 20, 85-862 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt pod nr tel.: 52 362-00-67 lub e-mail: makrusz@makrusz.com.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-16

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...