PracaOferty pracy Konstancin-JeziornaRejestrator Medyczny / Rejestratorka Medyczna

Kto szuka:

MEDIKAR

Stanowisko:

Rejestrator Medyczny / Rejestratorka Medyczna

Lokalizacja:

Konstancin-Jeziorna

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Centrum Zdrowia Psychicznego dla powiatu piaseczyńskiego zatrudni Rejestratora/kę Medycznego/ą w Centrum Zdrowia Psychicznego w Konstancinie-Jeziornej. Umożliwiamy nabywanie doświadczenia zawodowego podczas pracy w zespole najlepszych specjalistów i możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie;
  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy;
  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych;
  • zaangażowanie;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (Centrum jest otwarte od pon. do piątku w godzinach 8:00-20:00);
  • sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych;
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem;
  • prace administracyjne związane z obsługą pacjenta;
  • współpraca z personelem medycznym;
  • rejestracja usług medycznych (internetowa, telefoniczna, bezpośrednia);
  • obsługa systemów informatycznych - wprowadzanie danych;
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz placówki.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego;
  • elastyczną formę zatrudnienia – czas pracy odpowiadający całemu etatowi medycznemu (umowę zlecenie lub kontrakt B2B);
  • udział w szkoleniach wewnętrznych;
  • współpracę z zespołem wielospecjalistycznym z zakresu zdrowia psychicznego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: MEDIKAR

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.