PracaOferty pracy BydgoszczSPECJALISTA W WYDZIALE SZKOLENIA INSPEKTORATU WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH (NR 2898)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

SPECJALISTA W WYDZIALE SZKOLENIA INSPEKTORATU WSPARCIA SIŁ ZBROJNYCH (NR 2898)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2898

Obowiązki:

Zakres obowiązków:
1. Realizacja procesu szkolenia żołnierzy rezerwy, w tym:
a) prowadzenie bazy danych szkolenia żołnierzy rezerwy w jednostkach bezpośrednio podległych Szefowi IWsp SZ,
b) sporządzanie i przesyłanie meldunków, informacji i sprawozdań do szczebla nadrzędnego (Sztab Generalny WP) w zakresie szkolenia żołnierzy rezerwy,
c) współuczestniczenie w procesie planowania szkolenia żołnierzy rezerwy.
2. Praca w Module Zarządzania Szkoleniami ZWSI RON.
3. Monitorowanie procesu szkolenia żołnierzy DZSW.
4. Monitorowanie procesu udziału podległych jednostek i instytucji w zakresie udziału w programach: Legii Akademickiej, Oddziałów Przygotowania Wojskowego i Branżowych Oddziałów Wojskowych.

Zatrudnienie: grudzień 2024 r.

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny (docelowo umowa na czas nieokreślony, w pełnym wymiarze czasu pracy).

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Wymagania dodatkowe:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • biegła obsluga komputera w tym pakietu MS Office

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania konieczne: 1. Wykształcenie: wyższe.Wymagania dodatkowe:1. Preferowane wykształcenie wyższe.2. Preferowane doświadczenie zawodowe z zakresu:a) realizacji procesu szkolenia żołnierzy rezerwy,b) procesu planowania i organizowania szkolenia pododdziałów.3. Znajomość przepisów krajowych i branżowych w zakresie:a) szkolenia rezerw osobowych,b) Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej,c) Legii Akademickiej,d) Oddziałów Przygotowania Wojskowego i Branżowych Oddziałów Wojskowych,e) ogólnej znajomości zagadnień związanych z systemem szkolenia wojsk;4. Obsługa komputera, bardzo dobra znajomość pakietu aplikacji biurowych MS Office (Excel, Word, Power Point). 5. Preferowana znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.6. Umiejętność analizy dokumentów, samodzielnego redagowania pism, interpretacji przepisów określonych w obowiązujących aktach prawnych, analizy informacji ujętych w bazach danych oraz publicznego przedstawiania informacji z obszaru swoich zadań.7. Dyspozycyjność.8. Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, samodzielność w pracy oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Miejsce pracy: Józefa Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Dokumentacja aplikacyjna:1. CV, 2. List motywacyjny,3. Pisemna zgoda na przetwarzanie danych osobowych o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko specjalisty ogłoszonej przez Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, jak również wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie."Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać:- pocztą e-mail na adres: iwspsz.kadry@ron.mil.pl,- pocztą na adres 85-675 Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1 z adnotacją "Wydział Pracowników Wojska",- osobiście pozostawić na Biurze Przepustek Bydgoszcz ul. Dwernickiego 1, ofertę w zamkniętej kopercie z adnotacją "Wydział Pracowników Wojska".Dodatkowe informacje:1. Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Kandydaci zakwalifikowani do udziału w rekrutacji zostaną poinformowani o terminie spotkania telefonicznie lub drogą elektroniczną.2. Po zakończeniu naboru oferty osób niezatrudnionych zostaną komisyjnie zniszczone.Klauzula informacyjna: Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz.UE.L.2016.119.1), dalej RODO informuję, że:a. administratorem Pani/Pana danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych z siedzibą w Bydgoszczy ul. Dwernickiego 1, reprezentowany przez Szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych,b. inspektor ochrony danych Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy dostępny jest pod adresem mailowym: iwspszbydgoszcz.iod@ron.mil.pl,c. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a RODO,d. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji,e. przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,f. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (obecnie: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych), jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Administracja biurowa

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...