PracaOferty pracy Bydgoszcz › Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych - Kasjer

Kto szuka:

SKOK im. Z. Chmielewskiego

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży produktów finansowych - Kasjer

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż kredytów, pożyczek, kart i innych produktów finansowych,
  • rozmowy sprzedażowe, doradztwo,
  • sporządzanie niezbędnej dokumentacji,
  • transakcje gotówkowe i bezgotówkowe.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • łatwości w tworzeniu pozytywnych relacji z Klientami,
  • otwartości na nowe rozwiązania technologiczne, praktycznej znajomości obsługi social - mediów,
  • wysokiego poziomu kultury osobistej, miłej osobowości, schludnej aparycji,
  • zaangażowania oraz chęci szkolenia się i rozwoju zawodowego,
  • mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży.

Firma oferuje:

Oferujemy
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny,
  • szkolenia w miejscu pracy oraz stałe wsparcie trenerów wewnętrznych,
  • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-15

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: SKOK im. Z. Chmielewskiego

branże: Bankowość / Leasing