PracaOferty pracy BydgoszczSpecjalista ds. formulacji kosmetyków kolorowych

Kto szuka:

ONLYBIO.LIFE S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. formulacji kosmetyków kolorowych

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Harmonogram pracy:
  • Pierwsza zmiana: 6:00 - 14:00
  • Druga zmiana: 14:00 - 22:00
Zadania:
  • Rozwój i testowanie formuł kosmetyków kolorowych
  • Tworzenie nowych produktów oraz selekcja pigmentów
  • Dokumentacja procesów laboratoryjnych
  • Kooperacja z działami produkcji i kontroli jakości

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie z chemii lub technologii kosmetyków
  • Preferowane doświadczenie w laboratorium kosmetycznym
  • Zdolność do rozpoznawania i oceny barw
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
  • Pasja do kosmetyków i kolorów
Preferencje:
  • Biegłość w angielskim

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Szkolenia i kursy
  • Ubezpieczenie życiowe
  • Zniżki na produkty firmy
  • Parking dla zespołu
  • Pakiety świąteczne
  • Wsparcie socjalne
  • Finansowe wsparcie urlopu
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-27

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: ONLYBIO.LIFE S.A.

branże: Badania i rozwój

Za niespełna miesiąc Boże Narodzenie. A niektórzy z nas myślą nie tylko o tegorocznych świętach, ale z uwagą śledzą świąteczny kalendarz 2024. Ile wypada dni wolnych od pracy w przyszłym roku? Kiedy możemy zaplanować dłuższy ...

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...