PracaOferty pracy BydgoszczPracownik produkcji - pakowanie kosmetyków

Kto szuka:

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji - pakowanie kosmetyków

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • proste prace produkcyjne przy pakowaniu kosmetyków: podkładanie butelek, nakładanie pompek do butelek itd.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • gotowość do pracy 3 zmianowej (6-14,14-22, 22-6),
  • mile widziany status studenta,
  • nie wymagamy doświadczenia.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia - 40 h / tygodniowo,
  • wynagrodzenie: 29 zł brutto / h,
  • wsparcie naszej agencji na przestrzeni całego zatrudnienia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Flame Employment Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Grafton Recruitment zaprezentował wyniki "Raportu wynagrodzeń w sektorze przemysłowym 2024". Opracowanie rzuca światło na zgłaszane przez pracodawców zapotrzebowanie na pracowników, przeciętne wynagrodzenie oferowane w sektorze ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...