PracaOferty pracy Bydgoszcz › POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1546

Obowiązki:

prace na linii produkcyjnej, pomoc operatorom maszyn, dostarczanie półproduktów, wstępna kontrola jakości produkowanych elementów, dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi; stosowanie bezpiecznych metod pracy, przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
Miejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz i teren całej Polski w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa maszyn

Wykształcenie:

  • podstawowe

Zawód:

  • Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane 2-3 miesiące doświadczenia w obsłudze maszyn, umiejętność samodzielnej pracy przy produkcji konstrukcji metalowych i ich częścigotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i w brygadach międzynarodowych (mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub/i rosyjskiego)gotowość do wykonywania pracy na terenie Polski

Miejsce pracy: Dworcowa 6 lok. 6, 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 2

Wymagane dokumenty: IBS BAŁTYKA Sp. Z O.O.ul. Dworcowa 6/685-010 Bydgoszcztelefon kontaktowy: 690-836-518 w godz. 9:00-17:00e-mail: baltyka.praca@gmail.com

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA RECEPCJONISTKA Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA MECHANIK Z DOŚWIADCZENIEM

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-07

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna