eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BydgoszczMŁODSZY WYCHOWAWCA (NR 2899)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

MŁODSZY WYCHOWAWCA (NR 2899)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2899

Obowiązki:

praca z małymi i większymi dziećmi; praca bezpośrednio z dzieckiem: indywidualna i w grupie; realizacja zadań wynikających z planu pomocy dziecku, stały kontakt z rodziną dziecka, współpraca ze szkołą, współpraca z asystentem rodziny, przygotowanie dziecka do samodzielnego radzenia sobie w życiu dorosłym.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • kierunek studiów obowiązkowo: pedagogika opiekuńcza, opiekuńczo-wychowawcza, resocjalizacjaumiejętność radzenia sobie w trudnych, konfliktowych sytuacjach, dobry kontakt z dziećmi, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy: Romualda Traugutta 5, 85-122 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 662-077-958e-mail: halinastachowska@bzpow.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

W dynamicznie zmieniającej się gospodarce Polski, zarobki stają się kluczowym wskaźnikiem do oceny kondycji regionów. Województwa śląskie i dolnośląskie, znane z różnorodności gospodarczej i historycznego dziedzictwa przemysłowego ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...