PracaOferty pracy BydgoszczMenadżer ds. Sprzedaży Eksportowej

Kto szuka:

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.

Stanowisko:

Menadżer ds. Sprzedaży Eksportowej

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • obsługa dotychczasowych klientów;
  • aktywne pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych;
  • prowadzenie negocjacji handlowych i ustalanie warunków współpracy;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami;
  • udział w planowaniu polityki cenowej i promocyjnej firmy w stosunku do partnerów zagranicznych;
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi klienta;
  • analiza rynków oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych;
  • udział w targach zagranicznych;
  • realizacja założonych planów sprzedażowych zgodnie z polityką handlową firmy;
  • prowadzenie kontroli płatności;
  • bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • doświadczenie minimum 5 lat w obszarze sprzedaży i obsługi klienta;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego - warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracy zespołowej;
  • gotowość do wyjazdów służbowych za granicę;
  • systematyczność w działaniu, myślenie procesowe i nastawienie na wyniki;
  • samodyscyplina i umiejętność organizowania własnej pracy;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych;
  • znajomość obsługi MS Office;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • wynagrodzenie z systemem premiowym;
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy w Bydgoszczy;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.

branże: Sprzedaż

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...