PracaOferty pracy Bydgoszcz › Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu - również bez doświadczenia!

Kto szuka:

MTM Work Service

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu - również bez doświadczenia!

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteś mechanikiem z doświadczeniem i chcesz spróbować swoich sił u światowego lidera branży produkcji kosmetyków oraz chemii gospodarczej? Masz wykształcenie kierunkowe i poszukujesz swojej pierwszej pracy?Oferujemy pracę w nowoczesnej i bezpiecznej fabryce w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności, podnosić swoje kwalifikacje oraz dzielić się swoją wiedzą z innymi. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, liczne benefity, możliwość pracy na 1 zmianę od poniedziałku do piątku lub w systemie zmianowym za dodatkowym wynagrodzeniem.

Twoim zadaniem będzie dbanie o prawidłową pracę wszelkich maszyn oraz urządzeń produkcyjnych w zakładzie, wykonywaniu przeglądów okresowych i konserwacyjnych, udział w doskonaleniu stanu technicznego maszyn i urządzeń poprzez zgłaszanie i opracowywanie usprawnień oraz  wdrażanie projektów usprawniających.

Kliknij pomarańczowy przycisk aplikuj i dowiedz się więcej :)

Wymagania stawiane pracownikowi:

- dobra znajomość budowy i działania maszyn oraz urządzeń przemysłowych (dla osób z doświadczeniem)
- doświadczenie na stanowisku mechanika utrzymania ruchu (dla osób z doświadczeniem)
- wykształcenie kierunkowe (dla osób bez doświadczenia)
 - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- samodzielność w działaniu
- zaangażowanie, obowiązkowość
- umiejętność pracy w zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: MTM Work Service

branże: Dział techniczny