PracaOferty pracy BydgoszczManager rozwoju rynku - Europa Centralna (HUN, CZ, SL)

Kto szuka:

Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Manager rozwoju rynku - Europa Centralna (HUN, CZ, SL)

Numer referencyjny:

SEC/BYD/10/24

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • wyszukiwanie klientów z internetowych baz danych (linkedin itp.).
  • prezentowanie firmy, umawianie spotkań,
  • uczestnictwo w wyjazdach służbowych: targi, konferencje.
  • ustalanie warunków wstępnych umów oraz tłumaczenie pism i dokumentów w danym języku,
  • pozyskiwanie zainteresowania klientów i doprowadzenie do zapytań ofertowych,
  • budowanie dobrego wizerunku firmy, działanie w sposób etyczny.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania wobec kandydata:
  • język angielski biegle w mowie i piśmie- C1,
  • usposobienie pozwalające łatwo nawiązywać kontakty,
  • samodzielność w działaniu,
  • wykształcenie wyższe, (studia techniczne będą dodatkowym atutem),
  • doświadczenie we współpracy z klientami i sprzedaży,
  • zorientowanie na działanie i rozwiązywanie problemów,
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań i rozwoju zawodowego,
  • znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, automotive- mile widziane
  • gotowość do podróży służbowych po Europie - czynne prawo jazdy kat.B.

Firma oferuje:

Oferta:
  • umowa o pracę lub B2B
  • praca hybrydowa,
  • przejrzysty system wynagrodzeń: podstawa + premia od zleceń,
  • jasne zasady współpracy, cele,
  • możliwość własnego rozwoju w obszarze negocjacji i zarządzania,
  • możliwość udziału w interesujących projektach,
  • pracę w firmie o standardach europejskich.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-08

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Flame Employment Polska Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

No Fluff Jobs zaprezentował najnowsze doniesienia z rynku pracy w branży IT. Wynika z nich m.in., że sektor, który dotychczas słynął przede wszystkim z bardzo atrakcyjnych wynagrodzeń i możliwości dla pracowników bez dużego ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...