PracaOferty pracy BydgoszczManager Działu Kontroli Jakości - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Manager Działu Kontroli Jakości - rekrutacja online

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zatrudniającej kilkaset osób i będącej zarazem uznaną marką na rynku, w związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji i zaangażowania Kandydatów na stanowisko Managera Działu Kontroli Jakości.

Manager Działu Kontroli JakościMiejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem Kontroli Jakości oraz jego pracami,
  • Utrzymanie instniejących systemów jakości, ich weryfikacja oraz walidacja,
  • Tworzenie wymagań jakościowych dla nowych procesów,
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz zakładami grupy w ramach procesów jakościowych i wdrożeniowych,
  • Identyfikacja obszarów wymagających poprawy, ustalanie działań naprawczych, nadzór nad ich wdrożeniem,
  • Cykliczne raportowanie wskaźników jakościowych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków, rekomendacji odpowiednich działań,
  • Leadership, wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość systemów BRC, IFS, HACCP,
  • Wysoka orientacja na cel,
  • Umiejętność prowadzenia audytu w jęz. angielskim.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o uznanej marce i stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjnej wynagrodzenie + system premiowy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (m.in. ubezpieczenie grupowe, kursy językowe etc)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Kontrola jakości

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Mediana wynagrodzeń w województwie małopolskim w 2023 roku wyniosła 7 450 PLN brutto, była wyższa o około 300 PLN od mediany ogólnopolskiej. 25% najniżej wynagradzanych pracowników zarabiało nie więcej niż 5 531 PLN, a 25% najwyżej ...

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.