PracaOferty pracy BydgoszczKSIĘGOWA/ KSIĘGOWY (EEK) (NR 2881)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY (EEK) (NR 2881)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/2881

Obowiązki:

dekretowanie i wprowadzanie danych do systemu księgowego, terminowe przekazywanie dochodów budżetowych, rozliczanie dochodów budżetowych, windykacja należności, weryfikacja sald kont księgowych

planowana data rozpoczęcia pracy: grudzień 2024/ styczeń 2025

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, profil ekonomiczny, minimum 3 lata doświadczenia w księgowości, w tym doświadczenie w zakresie dekretowania oraz ewidencjonowania dokumentów księgowych, znajomość ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości, ordynacji podatkowej, dobra znajomość obsługi komputera i środowiska Microsoft 365, znajomość programów finansowo-księgowych

Miejsce pracy: Kujawska 4, 85-031 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: kontakt tel. w godz. 7.30-14.30: 52 376 18 55e-mail: nabory.wsse.bydgoszcz@sanepid.gov.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA MONTER/ŚLUSARZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPIEKUN DZIECI

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-23

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Niekończąca się lista "to do" w głowie i w kalendarzu. Deadline’y, plany, zakupy, zajęcia dzieci. Brak czasu na cokolwiek. Paliwo się kończy i w pewnym momencie nigdy nie jesteśmy wypoczęci czy zrelaksowani. Wszystko nas boli i nadal nie ...

Nowe badanie Slack Workforce Lab sprawdziło, co motywuje pracowników do korzystania ze sztucznej inteligencji i co sądzą oni o używaniu jej w pracy. Dzięki pogłębionym wywiadom i ankiecie przeprowadzonej wśród 5000 pełnoetatowych ...

Niemal każda firma przeprowadza dziś szkolenia. Warto wiedzieć, że w określonych przypadkach, czas spędzony na wyjeździe integracyjnym połączonym ze szkoleniem, może zostać potraktowany jako nadgodziny. "Konsekwencją regulacji zawartej w ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.