eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BrodnicaPracownik Tymczasowy

Kto szuka:

Adreams M. Smerda Sp.k.

Stanowisko:

Pracownik Tymczasowy

Lokalizacja:

Brodnica

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

Do Twoich głównych zadań będzie należało wsparcie zespołu sklepu w doradzaniu Klientom i sprzedaży towaru, ale także:
  • zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniami i kradzieżą
  • przyjmowanie dostaw i przygotowywanie produktów do ekspozycji
  • metkowanie i etykietowanie produktów
  • pomoc w rozkładaniu towaru na półkach i utrzymanie porządku na sali sprzedaży
  • wspieranie zespołu w bieżących pracach operacyjnych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od Ciebie oczekujemy:
  • chęci do nauki i poznawania nowych rzeczy
  • szybkość i sprawności w działaniu
  • odpowiedzialności i rzetelności
  • umiejętności pracy w zespole
  • status studenta lub ucznia będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Zapewnimy Ci:
  • umowę zlecenie na okres dwóch miesięcy (listopad-grudzień 2024 r.)
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich zajęć
  • szkolenie wdrażające oraz możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego w branży sprzedaży i obsługi klienta

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-10

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Adreams M. Smerda Sp.k.

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Kontrowersje dotyczące przepisów wprowadzających zakaz spędzania 45-godzinnego odpoczynku kierowcy w kabinie pojazdu nie są żadnym w nowym. Dyskusja i spory na ten temat trwają od blisko dwóch dekad. W przyjętym w 2020 r. Pakiecie ...

Jeszcze nie tak dawno początkujący specjaliści IT mogli wybierać spośród skierowanych do nich ogłoszeń. Pracy dla juniorów nie brakowało, a oferowane im wynagrodzenia były atrakcyjne względem przeciętnych. Obecnie siły na rynku pracy ...

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...