eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BraniewoSprzedawca na dziale mięsnym

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Sprzedawca na dziale mięsnym

Lokalizacja:

Braniewo

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa Klientów sklepu na dziale mięsnym
  • obsługa lady wędliniarskiej oraz krajalnicy,
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru,
  • sprawdzanie świeżości oferowanego towaru.

Oczekujemy:

  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • chęci do pracy,
  • pełnoletniość,
  • znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

Mamy do zaoferowania:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenia,
  • opiekę koordynatora z ramienia firmy Interkadra,
  • możliwość rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz,
  • stawkę godzinową:
    28,10 zł brutto/h dla osób nieuczących się,
    28,50 zł brutto/h dla osób uczących się.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-19

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...