eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Braniewo › PORTIER

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PORTIER

Lokalizacja:

Braniewo

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0342

Obowiązki:

1. Kontrola pracowników wchodzących na teren zakładu oraz opuszczających zakład, w tym kontrola stanu trzeźwości, rzeczy osobistych wnoszonych i wynoszonych z zakładu.
2. Stały monitoring stanu zakładu poprzez obserwacje monitorów z obrazami z kamer usytuowanych na terenie zakładu.
3. Reagowanie na sytuacje odbiegające od standardów w zachowaniu pracowników.
4. Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości przełożonemu lub właścicielom firmy.
5. Interweniowanie w sytuacjach budzących jakiekolwiek wątpliwości co do stanu trzeźwości pracownika,
6. Utrzymanie pełnego stanu wyposażenia dyżurki w powierzone ilości i sprawności.
7. Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku roboczym.
8. Przestrzeganie ustalonego w zakładzie czasu pracy i porządku.
9. Utrzymywanie dobrych relacji z innymi współpracownikami.
10. Udzielanie pomocy innym osobom przebywającym w warsztacie i w otoczeniu warsztatu w razie wypadku, pożaru, awarii.
11. Wykonywanie wszystkich innych czynności objętych postanowień regulaminu pracy, zarządzeń wewnętrznych zakładu, przepisów i instrukcji bhp i p.poż. dotyczących zajmowanego stanowiska.
12. Dyspozycyjność w przypadku konieczności podjęcia pracy poza godzinami pracy.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Wymagania pożądane:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe niezbędne do wykonywania pracy: mile widziane doświadczenie w pracy przy pilnowaniu mienia

Miejsce pracy: Stefczyka 45, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: bepośredni kontakt z pracodawcąskierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Sprzedaż