eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BolesławiecOperator CNC (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator CNC (m/k)

Lokalizacja:

Bolesławiec

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC, w tym z oprogramowaniem Fanuc, Sinumerik (inne również mile widziane),
  • znajomość zasad pracy i programowania maszyn CNC,
  • ogólna znajomość sterowań CNC,
  • dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w celu uzyskania detalu zgodnego z założeniami technicznymi,
  • wykonywanie przezbrojeń i zwolnień produkcji na podstawie rysunku technicznego i dokumentacji procesowej,
  • przeprowadzanie pomiarów wykonanych detali,
  • wprowadzanie korekt baz i narzędzi,
  • uzupełnianie dokumentacji i analiza wyników,
  • dbałość o jakość produkowanych komponentów,
  • znajomość obróbki skrawaniem (mile widziane doświadczenie z aluminium).

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie jako operator CNC, preferowane w branży motoryzacyjnej,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny),
  • umiejętność wykonywania pomiarów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznym, międzynarodowym środowisku motoryzacyjnym (zatrudnienie bezpośrednio u klienta, umowa o pracę),
  • pracę w systemie 3-zmianowym z wolnymi weekendami,
  • wynagrodzenie: 4700 – 8000 PLN brutto + premia miesięczna do 15% (stawka do ustalenia),
  • możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającym się biznesie,
  • przyjazną atmosferę, wsparcie i szacunek,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę zdalną i elastyczne godziny pracy,
  • kafeterię z różnymi benefitami,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • szeroką ofertę szkoleń i wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji zawodowych,
  • bezpłatny parking dla rowerów i samochodów.

Miejsce pracy: Bolesławiec.

Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej Trenkwalder lub na OLX. Czekamy na Twoją aplikację!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...