eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BolesławiecMagazynier (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Magazynier (m/k)

Numer referencyjny:

a0tbI000006rli6QAA

Lokalizacja:

Bolesławiec

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • nadzorowanie zgodności stanów magazynowych z danymi w systemie,
  • wprowadzanie danych w systemie SAP,
  • wydawanie materiału na produkcję zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • wydawanie przygotowanego towaru i jego załadunek na zewnętrzne środki transportu,
  • przygotowanie dokumentów magazynowych,
  • dbanie o urządzenia i sprzęt magazynowy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość zasad wysokiego składowania.

Firma oferuje:

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę bez pośredników,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • wynagrodzenie: 4800 – 5200 PLN plus premia miesięczna do 15%,
  • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia i wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę, wsparcie i szacunek,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kafeterię z różnymi benefitami,
  • dofinansowane posiłki w stołówkach firmowych,
  • bezpłatny parking dla rowerów i samochodów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-21

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...