PracaOferty pracy BogatyniaPraca dodatkowa |Ochrona| Bogatynia

Kto szuka:

GRUPA DGP

Stanowisko:

Praca dodatkowa |Ochrona| Bogatynia

Lokalizacja:

Bogatynia

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony - Bogatynia

Zakres zadań:

  • Ochrona mienia
  • Kontrola  osobowoa
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w ochronie

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Praca piątek i sobota
  • służby12h ( 17:00 do 5:00)

Kontakt 6-6-4-0-3-2-4-7-9

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 12 dni

pracodawca: GRUPA DGP

branże: Ochrona osób i mienia

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Trudne i emocjonalnie wymagające rozmowy są elementem codzienności każdego człowieka, spotykamy się z nimi zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Chociaż zwykle uznawane za niewygodne, to najczęściej spełniają kluczową funkcję w ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...