eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Błonie › Operator maszyn

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Operator maszyn

Numer referencyjny:

11823

Lokalizacja:

Błonie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lokalizacja: Błonie (woj. mazowieckie, pow. warszawski-zachodni)

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych przy pomocy komputera
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Tworzenie raportów produkcyjnych
  • Usuwanie drobnych usterek
  • Kontakt z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym (pełny etat – 14 dni w miesiącu po 12 h)
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Doświadczenie w pracy jako operator maszyn (niezależnie od branży)
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Sumienność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 5500 do 7000 zł brutto (w zależności od posiadanego doświadczenia) + premia 10-15%
  • Dofinansowanie posiłków w pracy
  • Praca w renomowanej firmie produkcyjnej
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Bezpłatny transport pracowniczy na trasach: Rębowo –
     Orszymowo – Mała Wieś – Ciućkowo – Wilczkowo – Wyszogród –
     Kamion – Młodzieszyn – Ruszki – Kąty – Sochaczew – Trojanów –
     Chodaków – Żelazowa Wola – Kożuszki Parcel – Topołowa – Paprotnia – Błonie

Kontakt: 696 078 620, 604 054 523
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł