eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Haarlem › Pakowacz / Pakowaczka

Kto szuka:

OTTO Work Force Recruitment

Stanowisko:

Pakowacz / Pakowaczka

Lokalizacja:

Haarlem

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

CO OFERUJEMY?
  • Atrakcyjną stawkę w wysokości nawet 14.38 EUR (13.27 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny)
  • Zorganizowane zakwaterowanie i dojazd do/z pracy - jeśli potrzebujesz!
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
  • Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
  • Telefoniczny helpdesk działający 24/7 • Całkowicie zdalny proces rekrutacji
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Możliwość awansu lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
  • Dostęp do kursów językowych i szkoleń online
  • Dostęp do aplikacji MyOTTO z planem pracy i paskami wypłat
  • Udział w programie lojalnościowym OTTO Rewards

Wymagania stawiane pracownikowi:

OBOWIĄZKI
  • Praca na linii produkcyjnej (pieczenie mięs)
  • Praca w chłodni (ok. 7ᵒC)
  • Kontrola jakości
  • Umieszczanie paczek na paletach
  • Załadunek/rozładunek
  • Sprzątanie miejsca pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-19

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: OTTO Work Force Recruitment

branże: Logistyka / Transport / Zakupy