eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BłonieElektryk w firmie produkcyjnej

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Elektryk w firmie produkcyjnej

Numer referencyjny:

13325

Lokalizacja:

Błonie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lokalizacja: Błonie

Zadania:

  • Obsługa, konserwacja, przeglądy, remonty, modernizacje, montaże urządzeń i maszyn o napięciu do 1 kV
  • Prowadzenie dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne  elektryk/elektronik
  • Uprawnienia SEP (G1)
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętności praktyczne z czytania schematów elektrycznych
Oferta:
  • Zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Premia świąteczna
  • Bezpłatne posiłki w pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Transport w zakresie własnym!
Tel. kontaktowy: 604 054 523

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.