eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BłonieElektryk w firmie produkcyjnej

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Elektryk w firmie produkcyjnej

Numer referencyjny:

13325

Lokalizacja:

Błonie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Lokalizacja: Błonie

Zadania:

  • Obsługa, konserwacja, przeglądy, remonty, modernizacje, montaże urządzeń i maszyn o napięciu do 1 kV
  • Prowadzenie dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne  elektryk/elektronik
  • Uprawnienia SEP (G1)
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętności praktyczne z czytania schematów elektrycznych
Oferta:
  • Zatrudnienie bezpośrednie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne
  • Premia świąteczna
  • Bezpłatne posiłki w pracy
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Transport w zakresie własnym!
Tel. kontaktowy: 604 054 523

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-23

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Produkcja / Przemysł

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń 2023 udział wzięło 2 975 pracowników zatrudnionych w działach personalnych. Z czego 88% stanowiły kobiety, 67% osoby z wykształceniem wyższym magisterskim, 82% pracowało w firmach z przewagą kapitału ...

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.