PracaOferty pracy Biskupiec › PIELĘGNIARKA W ŚRODOWISKU NAUCZANIA I WYCHOWANIA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PIELĘGNIARKA W ŚRODOWISKU NAUCZANIA I WYCHOWANIA

Lokalizacja:

Biskupiec

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0431

Obowiązki:

Profilaktyczna opieka zdrowotna nad uczniami z niepełnosprawnościami, sprawowana przez pielęgniarkę będzie obejmowała w szczególności:
wykonywanie i interpretowanie testów przesiewowych,
kierowanie postępowaniem poprzesiewowym i opieka pielęgniarska nad uczniami objętymi tym postępowaniem,
organizowanie profilaktycznych badań lekarskich,
współorganizowanie lub organizowanie i wykonywanie szczepień ochronnych,
udzielanie pomocy w przypadkach nagłych zachorowań, urazów i zatruć,
udział w planowaniu, realizacji i ocenie szkolnego programu edukacji zdrowotnej, promowanie zdrowia,
czynne poradnictwo w zakresie opieki pielęgniarskiej,
prowadzenie grupowej profilaktyki fluorkowej w klasach I - VI szkoły podstawowej.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Wymagane kwalifikacje uprawniające do podjęcia pracy na stanowisku Pielęgniarka w środowisku nauczania i wychowania.Wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia/kwalifikacji od 6726,15 zł brutto, zgodnie z obowiązującymi przepisami (USTAWA z dnia 8 czerwca 2017 r.o sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego niektórych pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych).

Miejsce pracy: Gdańska 1, 11-300 Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja