eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-BiałaSpecjalista ds. ofertowania

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie kompleksowych ofert dla klientów w oparciu o wymagania projektowe.
  • Wycena narzędzi, materiałów oraz instalacji związanych z projektami
  • Współpraca z działem technicznym i handlowym w celu ustalenia optymalnych rozwiązań dla klienta.
  • Analiza kosztów projektów oraz prognozowanie potencjalnych zysków.
  • Monitorowanie rynku i dostawców pod kątem cen komponentów.
  • Dbanie o terminowość składania ofert oraz dostosowywanie ich do potrzeb klienta.
  • Nadzór nad zgodnością budżetu z założeniami projektowymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dokładność w wycenach.
  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz innych narzędzi biurowych, programy służące do wycen
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność negocjacji i pracy z klientem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń branżowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Realny wpływ na rozwój projektów

Jak aplikować?

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Administracja biurowa

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 8140,98 zł brutto.