PracaOferty pracy Bielsko-BiałaOperator Maszyn - praca od zaraz!

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Operator Maszyn - praca od zaraz!

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie i urządzeń produkcyjnych
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • kontrola wzrokowa gotowych wyrobów lub za pomocą narzędzi pomiarowych
  • realizacja zadań produkcyjnych w oparciu o standardy BHP i standardy jakościowe
  • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku
  • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń na swoim stanowisku pracy
  • nadzór nad właściwym przebiegiem procesu produkcji wyrobu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Gotowość pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę tymczasową
  • 3700 netto na rękę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Wsparcie i współpraca z innymi działami
  • Możliwość rozwoju

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Produkcja / Przemysł

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.