eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-BiałaMagister farmacji

Kto szuka:

Praca.farmacja.pl

Stanowisko:

Magister farmacji

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Grupa American Heart of Poland S.A. założona została z inicjatywy wybitnych lekarzy z Polski i Stanów Zjednoczonych. W przeciągu kilkunastu lat stała się liderem sektora wysokospecjalistycznych usług medycznych. Obecnie Grupę AHP tworzy ponad 30 placówek medycznych, Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz Uzdrowisko Ustroń.

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • Przestrzeganie przepisów Ustawy Prawo Farmaceutyczne, Ustawy o Wyrobach Medycznych oraz Ustawy o Zawodzie Farmaceuty.

  • Praca w pracowni cytostatycznej, w tym opracowywanie procedur dotyczących jej funkcjonowania.

  • Prowadzenie dokumentacji aptecznej, sporządzanie ewidencji i sprawozdań.

  • Udzielanie personelowi medycznemu informacji na temat produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

  • Współpraca w zakresie racjonalizacji farmakoterapii pacjentów szpitala.

  • Monitorowanie decyzji GIF, WIF oraz komunikatów bezpieczeństwa.

  • Ewidencjonowanie i zarządzanie zapasami produktów leczniczych zawierających środki z grup kontrolowanych, wydawanie ich osobom upoważnionym.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej, szczególnie w pracowni cytostatycznej.

  • Dyplom ukończenia studiów magisterskich na kierunku farmacja.

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu farmaceuty.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku, czas pracy - 7:35.

  • Atrakcyjne warunki pracy w dynamicznym i profesjonalnym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.

  • Stabilną, ciekawą pracę w miłej atmosferze z doświadczonym, życzliwym zespołem.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w inspirującym i motywującym środowisku!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-09

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Praca.farmacja.pl

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,6% wyższe r/r i wyniosło 8278,63 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

W 2024 roku nawet bez wykorzystywania urlopu czeka nas 115 dni odpoczynku. Tyle jest bowiem w ciągu roku sobót, niedziel i innych dni ustawowo wolnych od pracy. Jak dodamy do tego urlop, to okaże się, że na każdy dzień odpoczynku na pracę ...

Fintech to jedna z najszybciej rozwijających się branż na świecie, w tym również w Polsce. Nowe technologie coraz bardziej przejmują kontrolę nad zarządzaniem finansami i pojawia się wiele nowych możliwości zawodowych. Jakie ...