PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Kierownik działu badań i rozwoju

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik działu badań i rozwoju

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:
- wdrażanie i realizacja strategii badawczo- rozwojowej spółki
- inicjowanie i monitorowanie prac badawczo- rozwojowych w zakresie rozwoju produktów i procesów
- interdyscyplinarne zarządzanie projektami rozwojowymi
- dostarczanie kompleksowych informacji, w tym na temat możliwości rozwoju produktów i procesów
- poszukiwanie alternatywnych surowców i materiałów oraz ich zatwierdzanie do produkcji seryjnej
- sugerowanie rozwiązań inwestycyjnych zgodnie z programem rozwoju koncernu
- monitorowanie i analiza parametrów wytwarzanych produktów i procesu produkcyjnego oraz ich optymalizacja
- zarządzanie podległym zespołem
- ścisła współpraca z działem rozwoju w centrali koncernu

Wymagania:
- co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub/i na uczelni wyższej
- umiejętność zarządzania zespołem
- umiejętność organizacji pracy działu
- umiejętność ustalania priorytetów prac badawczych i projektów
- znajomość zagadnień produkcji, budowy maszyn i urządzeń
- znajomość produktów i procesów produkcyjnych oraz zagadnień technologii produkcji
- samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
- analityczny sposób myślenia oraz duża kreatywność
- wykształcenie wyższe - techniczne, dyplom doktorski będzie dodatkowym atutem
- znajomość języka angielskiego - w mowie i piśmie (min. B2)

Oferta:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
- pracę w międzynarodowej organizacji będącej liderem na rynku w swojej branży
- możliwość rozwoju i szkoleń
- możliwość wdrażania własnych pomysłów, decyzyjność na stanowisku
- bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do zajęć sportowych Multisport, dofinansowanie posiłków, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, KZP, ubezpieczenie grupowe
- przyjazna atmosfera i praca w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia