eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bielsko-BiałaKierownik Budowy

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Kierownik Budowy

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie realizacji budowy domów od etapu projektowego po odbiory
  • Nadzór nad pracą ekip montażowej i instalatorskiej
  • Organizacja placu budowy
  • Odpowiedzialność za przebieg prac na placu budowy do ich zakończenia i odbiorów
  • Zapewnienie realizacji zgodnie z projektem
  • Realizacja zgodnie z przyjętym budżetem, harmonogramem i zakresem dla danej inwestycji
  • Zapewnienie prowadzonych prac zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
  • Zapewnienie czasowego pobytu ekipy montażowej i instalatorskiej na inwestycjach
  • Współpraca z Konstruktorem/technologiem, zespołem projektowym branżystów, Kierownikiem Produkcji

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata
  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w zakresie kierowania robotami

Mile widziane:

  • Uprawnienia projektowe w zakresie konstrukcji

Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

Dołącz do zespołu i rozwijaj swoją karierę!

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-04

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Nadchodzi czas wzmożonej pracy wielu branż, co w naturalny sposób generuje zapotrzebowanie na pracowników sezonowych. Tego typu zatrudnienie daje możliwość dodatkowego zarobku, jest też często szansą na zdobycie doświadczenia zawodowego ...

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Przebywając na zwolnieniu lekarskim powinniśmy odpoczywać i dochodzić do zdrowia. Niektórzy mają jednak pokusę, aby w tym czasie wyjechać na wakacje albo zrobić remont. Czy to dobry pomysł? Zdaniem ekspertów z Grupy Progres to spore ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...