PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Ekspedytor materiałowy - praca w Bielsku-Białej, bezpośrednio, umowa o pracę!

Kto szuka:

ASK Poland Sp. z o.o.

Ekspedytor materiałowy - praca w Bielsku-Białej, bezpośrednio, umowa o pracę!

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Poszukujemy kandydata/ tki na stanowisko:
Ekspedytor Materiałowy / Operator wózków (Zapewnia komponenty Pracownikom linii)
Praca w Bielsku-Białej

Zakres obowiązków

  • Transport materiałów pomiędzy magazynem materiałów pierwszych, a produkcją z użyciem wózka lub paleciaka,

  • Przyjmowanie materiałów oraz zwrot do magazynu materiałów pierwszych, lub przezbrojenia,

  • Przesunięcia komponentów między magazynami i umiejscowienie ich na poprawnym binie,

  • Zagwarantowanie ciągłości produkcyjnej - dostarczanie na czas materiału,

  • Dokładanie materiału na maszynę, dostarczanie opakowań i ich przygotowanie,

  • Rejestracja przyjmowanych i zwracanych materiałów na drukach,

  • Transport wyrobów gotowych na strefę Kontroli Jakości Wyrobów,

  • Praca w systemie SAP,

  • Utrzymanie porządku i czystości w strefach składowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT (lub chęć uczestnictwa w kursie finansowanym przez pracodawcę),
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i w obsłudze wózków.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-02

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ASK Poland Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł