PracaOferty pracy Bielsko-BiałaDoradca techniczno-handlowy ds. kluczowych klientów

Kto szuka:

Ekosun Sp. z o.o. S.K.A.

Stanowisko:

Doradca techniczno-handlowy ds. kluczowych klientów

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko doradcy techniczno-handlowego ds. kluczowych klientów (klienci biznesowi) w branży odnawialnych źródeł energii. Do Twoich zadań będzie należała opieka nad kluczowymi klientami firmy, doradztwo techniczne oraz rozwijanie długofalowych relacji biznesowych. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na klienta i masz doświadczenie w sprzedaży, ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami biznesowymi.
  • Doradztwo techniczne w zakresie fotowoltaiki, magazynów energii oraz innych rozwiązań OZE.
  • Przygotowywanie ofert technicznych i handlowych, negocjowanie warunków współpracy.
  • Aktywne monitorowanie potrzeb klientów i dostarczanie rozwiązań dostosowanych do ich wymagań.
  • Współpraca z działem technicznym i projektowym w celu zapewnienia wysokiej jakości realizacji projektów.
  • Analiza rynku OZE i śledzenie nowych trendów oraz rozwiązań technologicznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie działającej w sektorze OZE od 14 lat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnego doświadczenia w przyszłościowej branży.
  • Udział w szkoleniach branżowych oraz dostęp do najnowszych technologii na rynku energii odnawialnej.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.

. Dołącz do nas i twórz przyszłość energetyczną z OZE!

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym w branży OZE (mile widziane)
  • Podstawowa znajomość rozwiązań technicznych z zakresu odnawialnych źródeł energii.
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji.
  • Samodzielność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami biznesowymi.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-04

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Ekosun Sp. z o.o. S.K.A.

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

W obecnych czasach coraz większą uwagę zwraca się na kwestię luki płacowej, co wynika głównie z przygotowań do wdrożenia dyrektywy Unii Europejskiej dotyczącej transparentności wynagrodzeń. W poprzednich publikacjach omówiliśmy ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.