PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Asystent / Asystentka projektanta instalacji sanitarnych

Kto szuka:

Murapol Architects Drive S.A.

Stanowisko:

Asystent / Asystentka projektanta instalacji sanitarnych

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych
  • współuczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej i kontrola przepływu dokumentacji
  • uzgodnienia projektów w urzędach i z gestorami sieci
  • koordynacja projektów z innymi branżami
  • analiza optymalizacja rozwiązań projektowych
  • optymalizacja kosztów instalacji wod-kan i c.o. na prowadzonych inwestycjach

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • ukończenie studiów kierunkowych wraz z uzyskaniem tytułu magistra inżyniera
  • bardzo dobra znajomość środowiska CAD oraz programów branżowych
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz konstruktywnego myślenia
  • elastyczność działania w zmieniających się warunkach
Mile widziane:
  • znajomość oprogramowania BIM
To oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • szkolenia specjalistyczne
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Murapol Architects Drive S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia