eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy BiałystokSpecjalista Dyspozytor

Kto szuka:

Klient portalu Praca.pl

Stanowisko:

Specjalista Dyspozytor

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • realizacja zleceń transportowych
  • nadzorowanie wysyłek
  • kontakt z odbiorcami, przewoźnikami i kierowcami
  • koordynacja dostaw oraz optymalizacja organizacji wysyłek

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • pełne wdrożenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Klient portalu Praca.pl

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

W wakacje wszystko zwalnia. Także aktywność zawodowa wyhamowuje. Część pracowników wykorzystuje urlopy wypoczynkowe, więc wydawać by się mogło, że nie jest to dobry czas na szukanie nowej pracy. Jednak zdaniem ekspertów z Manpower ...

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.