PracaOferty pracy Białystok › OPIEKUN OSOBY STARSZEJ K/M (BIAŁYSTOK) (ZLECENIE)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ K/M (BIAŁYSTOK) (ZLECENIE)

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/07586

Obowiązki:

Opieka nad osobą starszą w jej miejscu zamieszkania. Pomoc seniorce w życiu codziennym. Dbałość o porządek w domu

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Zawód:

  • Opiekun osoby starszej* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)

Pozostałe wymagania:

  • # Oferta nieaktywna z uwagi na brak kontaktu z pracodawcą.Obowiąki:Opieka nad osobą starszą. Pomoc seniorce w życiu codziennym. Dbałość o porządek w domu;Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe;- co najmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego;- komunikatywna znajomość języka polskiego;Zgłoszenia: Tel. 666826904 oraz 666891947 e-mail: opieka.polska@interkadra.pl

Miejsce pracy: Białystok, 15-066 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-03

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia