eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Biała Podlaska › INFORMATYK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INFORMATYK

Lokalizacja:

Biała Podlaska

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1261

Obowiązki:

administrowanie systemami informatycznymi, obsługa serwisowa sprzętu komputerowego i użytkowanego oprogramowania, diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu, w uzasadnionych
przypadkach zlecanie napraw wyspecjalizowanym firmom, nadzorowanie i administrowanie systemów sieci teleinformatycznych oraz zabezpieczenie danych w nich zawartych przed nieuprawnionym dostępem, określenie potrzeb w zakresie zaopatrzenia jednostki w sprzęt oraz materiały eksploatacyjne, szkolenie pracowników w zakresie obsługi sprzętu i oprogramowania, instalacja nowych systemów informatycznych

(godziny pracy 8:00-12:00)

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne: obywatelstwo polskie, ukończone osiemnaście lat życia pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, brak skazania prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, wykształcenie: wyższe, preferowane: informatyczne, biegła znajomość pakietu Microsoft Office, umiejętność pracy z aktami prawnymi, umiejętność obsługi urządzeń biurowychWymagania dodatkowe:znajomość prawa wyborczego, znajomość prawa administracyjnegoUprawnienia / umiejętności:umiejętność planowania, sprawnej organizacji pracy, terminowość i dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, umiejętność redagowania pism urzędowych

Miejsce pracy: Brzeska 41, 21-500 Biała Podlaska, powiat: m. Biała Podlaska, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: 1. CV (z numerem telefonu oraz oświadczeniem o wyrażeniu zgodyna przetwarzanie danych osobowych);2. List motywacyjny;3. Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;4. Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem zaumyślne przestępstwo;5. Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem zaumyślne przestępstwo skarbowe;6. Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;7. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształceniei doświadczenie zawodowe. (https://biala-podlaska.kbw.gov.pl/delegatura/praca)Dokumenty należy przesłać na adres bpo-ewa.adamiak@kbw.gov.pllub dostarczyć do siedziby Delegatury Krajowego Biura Wyborczegow Białej Podlaskiej:ul. Brzeska 41, 21-500 Biała Podlaskaparter, pok. 24 do dnia 15 lipca 2024 r.X. Pozostałe informacjeDodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 83 313 14 99.Informacja o rozstrzygnięciu naboru będzie podana do publicznej wiadomości na stronie: https://biala-podlaska.kbw.gov.pl/ w zakładceAktualności/Informacje.Pracodawca zastrzega sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Złożone dokumenty można odebrać w terminie 2 tygodni po ogłoszeniu wyników naboru. Po upływie tego terminu nieodebrane dokumenty zostaną zniszczone

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia