PracaOferty pracy ChorzówOpiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Kto szuka:

BetaMed S.A.

Stanowisko:

Opiekun medyczny w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym

Lokalizacja:

Chorzów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa opieka i wspieranie pacjentów przewlekle chorych oraz wentylowanych mechanicznie, przebywających w warunkach lecznictwa stacjonarnego
  • pomoc w wykonywaniu czynności higienicznych
  • towarzyszenie i wspieranie podopiecznych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu: opiekun medyczny
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie opiekuna medycznego
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • dyżury 12-godzinne w systemie dwuzmianowym
  • umowę zlecenie
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej placówce, dostęp do parkingu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: BetaMed S.A.

branże: Inne / Pozostałe

Zbliża się koniec roku szkolnego i akademickiego. Wielu młodych ludzi już myśli o tym, żeby podjąć pracę, która pozwoli im wyjechać na wakacje czy dorobić z myślą o kolejnym roku na uczelni czy w szkole. Co wybrać - pracę dorywczą ...

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.