PracaOferty pracy Andrychów › Team Leader Działu Sprzedaży Ładunków - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Team Leader Działu Sprzedaży Ładunków - rekrutacja online

Lokalizacja:

Andrychów

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy transportowo - spedycyjnej poszukujemy doświadczonego Team Leadera do działu sprzedaży ładunków.

Team Leader Działu Sprzedaży ŁadunkówMiejsce pracy: Andrychów

Zadania:

  • Skuteczne zarządzanie codziennymi operacjami działu sprzedaży, wyznaczanie i realizacja planów sprzedażowych w zakresie usług spedycyjnych,
  • Motywowanie, szkolenie i rozwój zespołu zgodnie z naszą kulturą organizacyjną oraz wartościami – OWN, EXPLORE, DELIVER, NoBULLSHIT,
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z Klientami i Przewoźnikami,
  • Systematyczna praca z raportami i analiza kluczowych parametrów, monitorowanie progresu pracy z poszczególnymi segmentami Klientów,
  • Udział w projektowaniu nowych rozwiązań i narzędzi optymalizujących pracę oraz efektywne ich wdrażanie.

Wymagania:

  • Znajomości branży TSL oraz doświadczenia w pracy z Klientami i/lub Przewoźnikami,
  • Myślenia strategicznego i podejmowania decyzji zgodnie z celami biznesowymi,
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych doświadczenie w obsłudze i utrzymywaniu relacji z klientami/ przewoźnikami, doświadczenie w sprzedaży usług transportowych, nagocjacjach i negocjacyjnych,
  • Proaktywnego podejścia do pracy, umiejętności pracy w dynamicznym środowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Komunikatywna znajomość Angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: UoP 10 000 – 13 000zł brutto Kontakt B2B 12 000 – 15 0000zł netto,
  • System premiowy miesięczny,
  • Swobode działania,
  • Bezpośredni i kluczowy udział w tworzeniu nowoczesnego modelu biznesowego w spedycji cyfrowej,
  • Benefity w postaci: karty Multisport / prywatna opieka medyczna,
  • Dobrej jakości szkolenia w całej Polsce a całości finansowane przez DONE!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy