eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanawarszawa / technik elektronik
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-03-20 22:57:57
    Temat: warszawa / technik elektronik
    Od: "Vidicon " <m...@w...pl>

    Firma Vidicon Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
    technik elektronik

    Wymagania:
    - wykształcenie średnie elektroniczne
    - rzetelność, motywacja do pracy, łatwość przyswajania wiedzy
    - mile widziana znajomość języka angielskiego technicznego
    - doświadczenie w branży systemów alarmowych i kontroli dostępu bedzie
    atutem

    Zakres obowiązków:
    - serwis reklamacyjny
    - wsparcie techniczne klientow, działu handlowego oraz importu

    Oferujemy:
    - umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    Oferty zawierające cv i lm proszę wysyłać na adres michal(at)vidicon.pl
    ze słowem 'praca' w temacie e-mail.

    Wysłano z serwisu OnetNiusy: http://niusy.onet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1