PracaGrupypl.praca.oferowana › technik sieciowy - telekomunikacyjny - Warszawa
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-08-20 10:59:59
    Temat: technik sieciowy - telekomunikacyjny - Warszawa
    Od: Metro Internet <p...@m...pl>

    Poszukujemy pracownika na stanowisko - technik sieciowy - telekomunikacyjny

    Wymagania :

    o wykształcenie informatyczno - telekomunikacyjne
    o znajomość zagadnień transmisji danych kablowych i radiowych
    o znajomość podstaw zarządzania siecią IP
    o prawo jazdy
    o nienaganny stan zdrowia

    Zakres obowiązków :

    o utrzymanie ciągłości pracy urządzeń transmisji danych
    o instalowanie stacji bazowych i terminali abonenckich
    o nadzorowanie pracy stacji bazowych

    Oferujemy :

    o pracę w młodym i dynamicznym zespole
    o zdobycie dużego doświadczenia
    o możliwość realizacji własnych pomysłów

    Forma zatrudnienia:
    o do uzgodnienia

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres praca(at)metrointernet.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1