PracaGrupypl.praca.szukanapraca DORADCA TECHNICZNY | Szczecin
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-06-24 09:24:26
    Temat: praca DORADCA TECHNICZNY | Szczecin
    Od: "Markiza" <m...@h...plNoSpam>

    Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu najwyższej jakości wsparcia
    technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych,
    elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji w zakresie outsourcingu,
    wykorzystując narzędzia call center (telefon, faks, email, chat).

    Opis stanowiska:

    Zatrudnione osoby odpowiedzialne będą za pomoc klientom niemieckojęzycznym
    w rozwiązywaniu problemów w zakresie sprzętu i oprogramowania
    komputerowego.
    Od zainteresowanych oczekujemy:
    o Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
    o Dobrej znajomości obsługi komputera
    o Podstawowej znajomości języka angielskiego
    o Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole
    o Kultury osobistej i komunikatywności

    W zamian zapewniamy:
    o Umowę o pracę
    o Atrakcyjne warunki pracy
    o Możliwośc rozwoju zawodowego
    o Pracę w międzynarodowym otoczeniu
    o Szkolenia techniczne i językowe
    o Miła atmosferę w pracy

    Zgłoś swoją kandydaturę wysyłając nam swoje CV w języku niemieckiem poprzez
    wypełnienie aplikacji na stronie www.stream.szczecin.pl w zakładce
    ,,karriere" .

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1