PracaGrupypl.praca.oferowanapomorskie - regionalny przedstawiciel handlowy
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-02-01 21:47:51
    Temat: pomorskie - regionalny przedstawiciel handlowy
    Od: "a.i. Polska Sp. z o.o." <r...@N...com>

    a.i. Polska Sp. z o.o.
    wiodący dystrybutor kosmetyki profesjonalnej, poszukuje osoby na
    stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego w regionie pomorskim.

    Zadania:

    * Współpraca z istniejącymi klientami
    * Pozyskiwanie nowych klientów
    * Zapewnienie sprzedaży w powierzonym regionie
    * Prowadzenie szkoleń produktowych
    * Prowadzenie działań promocyjnych

    Wymagania:

    * Wykształcenie min. średnie
    * Posiadanie własnego samochodu (w okresie próbnym)
    * Posiadanie lub dostęp do komputera, oraz umiejętność posługiwania
    się nim
    * Niekaralność

    Oferujemy:

    * Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych
    * Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę lub własna
    działalność gospodarcza + umowa o współpracy - wybór formy należy
    do przedstawiciela handlowego)
    * Wynagrodzenie podstawowe i premię od sprzedaży

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV na
    adres poczty elektronicznej
    rekrutacja (at) aipolska.com

    ul. Wróbla 49, 02-736 Warszawa
    tel. 853-88-00; fax 853-88-11
    www.aipolska.com

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1