eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowanakoordynator biura - konsultant
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-04-03 13:26:21
    Temat: koordynator biura - konsultant
    Od: m...@g...com

    WYMAGANIA:

    - wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne
    mile widziane kierunki: geografia, gospodarka przestrzenna, ekonomia,
    prawo, administracja, zarządzanie, transport
    - ogólna znajomość zagadnień związanych transportem, administracją
    publiczną, planowaniem przestrzennym, polityką regionalną, ekonomią
    - zdolności analityczne, samodzielność
    - znajomość MS Excel i programów graficznych
    - umiejętność wyszukiwania i weryfikacji informacji

    ZADANIA:

    - koordynacja bieżącego funkcjonowania firmy
    - obsługa administracyjna firmy
    - udział w tworzeniu opracowań, analiz, studiów wykonalności z zakresu
    transportu pasażerskiego (kolej, transport miejski)
    - organizacja i koordynacja badań

    OFERUJEMY:

    - umowę o pracę
    - pracę w młodym i dynamicznym zespole ekspertów
    - możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
    - możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
    - dużą samodzielność
    - dogodny dojazd (okolice stacji Metra Ratusz - Arsenał)

    CV oraz ewentualnie LIST MOTYWACYJNY prosimy przysyłać na adres:
    rekrutacja.malpka.kolej.net.pl, pod którym również szczegółowe
    informacje
    tel. 517-157-555

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1