eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.oferowana › czestochowa - handlowiec it
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2005-03-22 23:08:13
    Temat: czestochowa - handlowiec it
    Od: "marcin" <m...@c...net.pl>

    Firma Centurion z branży informatycznej zatrudni handlowców mających
    doświadczenie w branży it.

    Zadania:
    - Nawiazywanie kontaktów i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    - Prezentacje,
    - Przygotowywanie ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta
    - Pozyskiwanie kontraktów wdrożeniowych i usługowych,
    - Realizacja celów i planów sprzedażowych

    Wymagania:
    - minimum średnie wykształcenie
    - znajomość języka angielskiego
    - otwartość i komunikatywność
    - doświadczenie w branży it (sprzedaż usług i sprzętu)

    Mile widziane
    - prawo jazdy kat.B
    - znajomość sprzętu sieciowego it

    Ze swojej strony oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, prowizje od
    zdobytych zleń, możlwiość rozwoju zawodowego, szkolenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres
    praca(at)centurion.net.pl podając w temacie listu "handlowiec"

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1