PracaGrupypl.praca.oferowana[cala Polska] Tester aplikacji i stron internetowych
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2011-12-23 14:13:57
    Temat: [cala Polska] Tester aplikacji i stron internetowych
    Od: "Sprawdz.to" <a...@s...to>

    Nasza firma przeprowadza badania użytecznoœci stron internetowych.
    Stworzyliœmy serwis Sprawdz.to, do którego rekrutujemy testerów. Nasi
    testerzy w warunkach domowych, będš testowali serwisy internetowe oraz
    aplikacje desktopowe.

    Miejsce pracy: Cala Polska

    Opis stanowiska:

    Jeœli korzystasz z Internetu i potrafisz "głoœno myœleć", to właœnie
    Ciebie poszukujemy! Nie musisz zmieniać dotychczasowej pracy, płacimy
    25 zł - za każdy przeprowadzony test. Test trwa ok 15- 20 minut. Nie
    musisz być ekspertem, aby zostać naszym testerem.

    Wymagania:

    czynne lub bierne korzystanie z Internetu
    umiejętnoœć wyrażania własnych myœli, tzw. głoœne myœlenie
    podstawowe doœwiadczenie w posługiwaniu się komputerem

    Oferujemy:

    spokój i wygodę podczas testów :)
    25 zł za każdy poprawnie wykonany test

    WejdŸ na stronę www.sprawdz.to/praca i wyœlij swoje zgłoszenie.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1