PracaGrupypl.praca.oferowanaZdalna / Stała praca / Help-desk oprogramowania
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-03-16 20:32:07
    Temat: Zdalna / Stała praca / Help-desk oprogramowania
    Od: "4Contact" <p...@u...pl>

    Firma 4Contact, Srebrny Partner firmy Comarch S.A.
    wdrażająca systemy zwiększające efektywność firm
    (m.in. nowoczesne oprogramowanie wspomagające
    zarządzanie, finansowo-księgowe, controlling)

    poszukuje osoby do pracy na zasadzie PRACY ZDALNEJ na stanowisko:
    Konsultant - Help-desk systemu CDN XL

    Zasady pracy:
    Pracownik na tym stanowisku jest zatrudniony na etacie,
    lecz pracuje w domu w godz. 9.00-17.00. Wyposażony jest
    w specjalny telefon IP połączony z firmą oraz oprogramowanie.
    Konieczne wymaganie - stały dostęp do Internetu. Mile widziane
    osoby niepełnosprawne. Konieczna wizyta w firmie tylko na początku
    w celu przeszkolenia a potem raz na jakiś czas.

    Wymagania:
    - bardzo dobra znajomość MS SQL Server
    - biegła obsługa komputera
    - biegła znajomość Excel
    - ogólna znajomość zagadnień - sprzedaż, księgowość
    - dokładność, optymizm, uśmiech i serdeczność

    Dodatkowym atutem będzie:
    - znajomość CDN XL lub innego oprogramowania do obsługi firmy
    - znajomość Crystal Reports

    Obowiązki:
    - pomoc telefoniczna Klientom w zakresie oprogramowania CDN XL
    - zdalna konfiguracja systemu według wskazanych parametrów
    - przygotowanie i obróbka danych w Excel
    - zdalne prace związane z bazą SQL i systemem CDN XL
    - modyfikacja raportów w formacie Crystal Reports
    - pisanie skryptów i triggerów SQL

    Oferujemy:
    - szkolenia
    - umowę o pracę
    - stałe wynagrodzenie + premię prowizyjną
    - pracę związaną z dziedziną najnowszych technologii i rozwiązań
    informatycznych

    Oferty (CV, list motywacyjny, termin podjęcia pracy, oczekiwania finansowe)

    z dołączona klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
    zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z
    dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833.

    prosimy przesłać na adres:
    praca(małpa)4contact.pl z tytułem Praca zdalna help-desk

    4Contact
    "Systemy Zwiększające Efektywność"
    04-570 Warszawa, ul. Kościuszkowców 5
    www.4contact.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1